Новобудови Рівного

8 объявлений
сортировка:   по типу цене  по дате
Новостройка, 11 этажей, Ровно, Соборна

Ровно, Соборна

Новостройка «котеджний комплекс Loft House», 2 этажа, 2 кв. 2017 года, Ровно, на розі вулиць Пржевальського і Липинського

Ровно, на розі вулиць Пржевальського і Липинського

Новостройка, 7 этажей, Ровно, Сковороди, 4

Ровно, Сковороди, 4

Новостройка, 11 этажей, Ровно, Соборна, 285А

Ровно, Соборна, 285А

Новостройка, 11 этажей, Ровно, Соборная, 287

Ровно, Соборная, 287

Новостройка, 11 этажей, Ровно, Небесної сотні, 66

Ровно, Небесної сотні, 66

Не можете найти подходящую недвижимость? Оставьте заявку риелторам Ровно

Купівля нерухомості в новобудовах Рівного

Політико-економічна криза, що розпочалася в нашій країні у 2014 році, не могла не торкнутися і сфери будівництва. Внаслідок того зараз купити квартиру в новобудові Рівного стало значно складніше. Справа в тому, що далеко не всі забудовники змогли зберегти існуючі темпи будівництва, тому деякі будмайданчики були просто заморожені через брак коштів на купівлю матеріалів та оплату праці будівельників.

Ще складніша ситуація склалася в галузі інвестування у житлове будівництво. Під час, коли через нестабільний курс валют ціни зростали майже щоденно, бажаючі придбати квартиру в новобудові Рівного не мали впевненості в тому, якою ж буде фінальна ставка по оплаті. Ризикувати ніхто не хоче, а там більше, коли будівельник просто не може дати гарантії, що та чи інша багатоповерхівка буде зведена точно у строк або взагалі будь-коли завершиться. У ситуації, коли люди не мали змоги вкладати кошти в нове будівництво, компанії-забудовники відповідно не могли розпочинати втілення нових проектів.

І все ж сьогодні в обласному центрі можна спостерігати деяке пожвавлення на будмайданчиках, наприклад на вул. Віденській і вул. Міцкевича. Звичайно, це дає сподівання на те, що найближчим часом колишні темпи будівництва повернуться. Експерти ринку нерухомості вважають, що інакше не може й бути, адже потреби місцевого населення лише зростають рік від року. Отже ті, хто мріяв про купівлю квартири в новобудовах Рівного від своїх намірів все одно не відступиться. Просто новосілля доведеться відкласти на деякий час. Та вже зараз іде активна продаж житла у будинках, що були здані в експлуатацію ще в 2014 році – це, наприклад, ЖК «Шоколад», ЖК «Соборний» та інші. Забудовники пропонують квартири населенню різними способами, інформацію про нове житло можна знайти в тому числі і на сайті «Мегамаклер», тут є не тільки словесне описання, а ще й фотографії помешкань.

 
Поиск объявлений
 

Не можете найти подходящую недвижимость?

Оставьте заявку риелторам Ровно

 
Премиум-размещение - это размещение объявления в верхних результатах поиска сроком на 30 дней.
 
Стандартное размещение - это платное размещение объявлений на 30 дней, такие объявления добавляются на сайт в порядке очередности.