Оренда, купівля та продаж нерухомості в Рівному

20 объявлений
сортировка:   по типу по дате
Новостройка «котеджний комплекс Loft House», 2 этажа, 2 кв. 2017 года, Ровно, на розі вулиць Пржевальського і Липинського

Ровно, на розі вулиць Пржевальського і Липинського

Продажа 3 комнатной квартиры (66/39/9), 8 эт. 9 эт-го дома, Ровно, Юбилейный, Вербовая
25 000 $

Ровно, Юбилейный, Вербовая

Продажа 1 комнатной квартиры (35/18/9), 6 эт. 9 эт-го дома, Ровно, Вербовая, Юбилейный
18 500 $

Ровно, Вербовая, Юбилейный

Продажа 3 комнатной квартиры (87/55/14), 2 эт. 9 эт-го дома, Ровно, Гагаріна/Костромська
874 300 грн.
∼ 32 000$

Ровно, Гагаріна/Костромська

Новостройка, 11 этажей, Ровно, Небесної сотні, 66

Ровно, Небесної сотні, 66

Не можете найти подходящую недвижимость? Оставьте заявку риелторам Ровно

Купівля, продаж та оренда нерухомості в Рівному

Рівне – мальовничий і затишний обласний центр на Заході України, який згадується в історичних документах, датованих це 13 століттям. С тих пір місто розвивалося, розросталося, ставало все прекраснішим, та добра вдача місцевого населення не змінилася. Тут завжди раді гостям! Ймовірно, саме через це починаючи з 2014 року тут оселилося так багато людей зі Сходу країни, які знайшли на Заході прилисток і вже вирішили питання з купівлею або орендою нерухомості в Рівному. Неспокійна ситуація на Донбасі, коли кожен відчуває небезпеку безпосередньо для себе або своїй дітей, змушує людей чекати кращих часів далеко від рідної домівки.

Орендована квартира чи будинок можуть вирішити проблему з житлом тимчасово. Але завзяті і працьовиті жителі українського сходу, навіть опинившись у незнайомій для себе місцевості, дали собі розраду. Дітей прилаштували до садочка або школи, собі знайшли роботу – якщо справи йдуть так добре, то чому б не поміркувати про те, як купити квартиру в Рівному? Адже тут варто зважати на такий факт, як вартість житла. У великому індустріальному Донецьку, що донедавна був квітучим містом, пересічне помешкання коштувало хоч і дешевше за столичне, проте досить дорого. А у Рівному за ті ж гроші можна придбати ще кращу квартиру або навіть будинок. Тож висновок очевидний!

Місто Рівне очолює унікальний український регіон, в якому сільське господарство розвинене не гірше за промисловість. І вклад у цей розвиток щодня роблять не тільки державні підприємства, а й приватні фермерські хазяйства. Та чи пристало фермеру мешкати у квартирі в середмісті? Звичайно, що люди, які звикли до землі, прагнуть придбати будинок у Рівному. Наш сайт «Мегамаклер» надає унікальну можливість підібрати найкращий для себе варіант серед багатьох інших. Все, що треба зробити для цього, - перейти у відповідний розділ сайту, пошукати там привабливе оголошення або розмістити пропозицію від себе.

 
Поиск объявлений
 

Не можете найти подходящую недвижимость?

Оставьте заявку риелторам Ровно

 
Премиум-размещение - это размещение объявления в верхних результатах поиска сроком на 30 дней.
 
Стандартное размещение - это платное размещение объявлений на 30 дней, такие объявления добавляются на сайт в порядке очередности.