logo

Продажа участка, 17 соток, земля коммерческого назначения

Стандартне розміщення Додати в обране
Цена
2 942 $ за сотку
50 000 $ /уч.
Комісія рієлтора
5
Розташування
Мила, Столична вул.
Відправник
Телефони
  • (098) XXX‑XX‑XX
показать
Площа
17.00 соток
Призначення
земля коммерческого назначения

Деталі пропозиції

Перспективна ділянка під комерцію біля Житомирської траси!

Пропонується до продажу велика та інвестиційно перспективна земельна ділянка площею 0,178 га у селі Мила за адресою: вулиця Столична, 62.

Ця пропозиція ідеально підійде для реалізації комерційного проєкту, будівництва торговельного об’єкта, офісного або сервісного центру, а також розвитку приватного бізнесу.

Ключовою перевагою ділянки є її стратегічне розташування об’єкт має зручний прямий виїзд на Житомирську трасу, що забезпечує стабільний автомобільний трафік, високу видимість майбутнього бізнесу та постійний потік потенційних клієнтів.

Локація вже сформована як активний інфраструктурний і комерційний осередок. Усього за кілька хвилин від ділянки працює супермаркет Фора, де також розташовані аптека та спеціалізований зоомагазин.

Навпроти знаходиться популярна зона відпочинку з мальовничим озером і рестораном, що додатково формує активний потік відвідувачів як у будні, так і у вихідні дні.

Транспортне сполучення з Києвом та передмістям є максимально зручним. Зупинка громадського транспорту розташована приблизно за 10 хвилин пішки, а прямий виїзд на трасу дозволяє швидко дістатися автомобілем або маршрутним таксі до станції метро Житомирська орієнтовно за 20 хвилин.

Це вдалий варіант для інвесторів і підприємців, які шукають перспективну локацію з вигідним розташуванням поблизу однієї з ключових транспортних артерій столиці!

Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про ділянку та про її придбання за телефоном.