Оренда, купівля та продаж нерухомості в Тернополі

9 объявлений
сортировка:   по типу по дате
Аренда коммерческой недвижимости, 104,80 кв.м, под магазин, Тернополь, бул.Д.Вишневецького, 9
60 грн./мес. за кв. м

Тернополь, бул.Д.Вишневецького, 9

Продажа коммерческой недвижимости, 342,80 кв.м, под магазин, Тернополь, Д.Вишневецького, 9
60 грн. за кв. м

Тернополь, Д.Вишневецького, 9

Продажа коммерческой недвижимости, 803,50 кв.м, под магазин, Тернополь, Д.Вишневецького, 9
60 грн. за кв. м

Тернополь, Д.Вишневецького, 9

Аренда коммерческой недвижимости, 1 649,70 кв.м, под магазин, Тернополь, бул.Д.Вишневецького, 9
65 грн./мес. за кв. м

Тернополь, бул.Д.Вишневецького, 9

Аренда коммерческой недвижимости, 1 028,50 кв.м, под магазин, Тернополь, проспект С.Бендери, 47
65 грн./мес. за кв. м

Тернополь, проспект С.Бендери, 47

Не можете найти подходящую недвижимость? Оставьте заявку риелторам Тернополя

Орендувати, купити або продати нерухомість в Тернополі

Тернопіль – місто невелике, проте величне. Його не назвеш мегаполісом, проте туристи мандрують сюди у будь-яку пору року. В місті можна зустріти гостей як з інших куточків України, так і з-за кордону, а приваблює їх у цей обласний центр безліч визначних місць і мальовнича природа. Так, складно не закохатися в ці місця, тому іноді колишні гості повертаються, щоб придбати житло в Тернополі і залишитися жити тут назавжди.

Місцеві мешканці по праву пишаються своїм містом, в ньому краса навколишньої природи поєдналася з прекрасною архітектурою. Так з’явилися найпопулярніші місця відпочинку – Тернопільський став, гідропарк Топільче та безліч інших парків і скверів. Але саме став шанується городянами більш за все, це справжня прикраса міста. От чому всі прагнуть до прекрасного краєвиду на водну гладь і мріють купити квартиру в Тернополі, що була б розташована у будинку вікнами до величного озера.

Але гостям і мешканцям Тернополя є куди подіти вільний час, окрім як милуватися ставом. В межах міста можна знайти безліч історичних місць: тут і музеї, і церкви, і Домініканський костел, і міський замок, і драматичний театр, куди можна завітати на прем’єру. Дехто з приїжджих прагне оселитися ближче до центру, інші вважають за краще орендувати будинок в Тернополі, щоб буди завжди поруч з удовою природою Галицького краю. Так, любителі піших мандрівок і активного відпочинку тут не занудьгують! Місто оточують річки і водоспади – як найвідоміший в області Джуринський водоспад, що має 16 метрів заввишки! Спелеологам-любителям обов’язково сподобаються місцеві печери: Вертеба та Кристальна. Отже, варто лише визначитись, які саме визначні місця цікавлять саме вас, а потім завітати на наш сайт «Мегамаклер», щоб підшукати собі підходяще житло і впевнено відправлятись в мандрівку.

 
Поиск объявлений
 

Не можете найти подходящую недвижимость?

Оставьте заявку риелторам Тернополя

 
Премиум-размещение - это размещение объявления в верхних результатах поиска сроком на 30 дней.
 
Стандартное размещение - это платное размещение объявлений на 30 дней, такие объявления добавляются на сайт в порядке очередности.