Новостройки Львова

6 объявлений
сортировка:   по типу цене  по дате
Новостройка, 6 этажей, Львов, Шевченковский р-н, Шевченко, 75а

Львов, Шевченковский р-н, Шевченко, 75а

Новостройка, 6 этажей, Львов, Шевченковский р-н, Шевченко, 75а

Львов, Шевченковский р-н, Шевченко, 75а

Новостройка, 6 этажей, Львов, Шевченковский р-н, Шевченко, 75а

Львов, Шевченковский р-н, Шевченко, 75а

Новостройка «ЖК Щасливий», 16 этажей, 1 кв. 2018 года, Львов, Лычаковский р-н, Бігова 17

Львов, Лычаковский р-н, Бігова 17

Новостройка, 8 этажей, Львов, Сиховский р-н, Стрыйская, 99а

Львов, Сиховский р-н, Стрыйская, 99а

Новостройка «Стрийська», 4 этажа, 3 кв. 2014 года, Львов, Франковский р-н, Стрийська, 254

Львов, Франковский р-н, Стрийська, 254

Не можете найти подходящую недвижимость? Оставьте заявку риелторам Львова

Купити квартиру в новобудовах Львова

Дослідження, які буди проведені маркетинговими компаніями, показали, що новобудови у Львові пропонуються по достатньо високим цінам. Найкоштовніша нерухомість від забудовника зосереджена на Погулянці і у Франківському районах – це так звані зелені зони міста, найпривабливіші для городян.

Новобудови у Львові – це в основному елітні помешкання з офісними приміщеннями на перших поверхах. Там знаходяться просторі сучасні квартири з найліпшим розташуванням – просто у центрі міста. Великим попитом користуються однокімнатні квартири в новобудовах Львова, що зведені у віддалених від центру районах міста. Це прекрасна альтернатива дорогому житлу. Оскільки ці квартири коштують помірно, вони досить швидко розкупаються.

Придбати житло у новобудові Львова найвигідніше просто у забудовника. Метражі таких квартир варіюються від восьмидесяти до трьохсот квадратних метрів. Найбільш дешевим варіантом для придбання квартири в місті вважається район Рясне-1. Тут житлова площа у бюджетній забудові коштуватиме чи не вдвічі дешевше, ніж у центрі. Та обумовлена така вартість не лише розташуванням будинків, вплив на ціну мають і віддаленість міського транспорту, а також сусідством із гомінкою залізницею, що проходить неподалік.

В основній масі, новобудови Львова в цьому районі являють собою житло із голими стінами – ані внутрішнього оздоблення, ані сантехнічного обладнання. Однак, якщо зробити достойний ремонт та подбати про покращену звукоізоляцію, то життя тут буде дуже комфортне. Певна річ, усе це потребує додаткових коштів, тож перед покупцем постане дилема: придбати дорогу квартиру «під ключ» або бюджетне житло «під ремонт». В будь-якому випадку ідеальним є варіант, коли новосельці мають власний автотранспорт, адже у віддалених районах міська транспортна інфраструктура розвинена недостатньо.

 
Поиск объявлений
 

Не можете найти подходящую недвижимость?

Оставьте заявку риелторам Львова

 
Премиум-размещение - это размещение объявления в верхних результатах поиска сроком на 30 дней.
 
Стандартное размещение - это платное размещение объявлений на 30 дней, такие объявления добавляются на сайт в порядке очередности.