logo

Купить дом во Львове

быстрый поиск
 
комнат
цена квартиры
валюта
стадия строительства
цена за м.кв.
валюта
тип жилья
цена в сутки
валюта
цена в месяц
валюта
состояние дома
цена дома
валюта
площадь, соток
цена за сотку
валюта
тип объекта
цена в мес, за м.кв.
валюта
тип объекта
цена в мес, за м.кв.
валюта
1 объявление
сортировка:   по типу цене  по дате
280 000 $

Львов, Зализничный р-н, Сяйво, 2

Не можете найти подходящую недвижимость? Оставьте заявку риелторам Львова Добавить заявку

Продати або купити будинок у Львові

Звернувшись до нашого Інтернет-ресурсу, ви з легкістю знайдете варіант, що вас зацікавить. Для покупців існує розділ "продаж будинків у Львові", а для тих, хто вирішив продати свою нерухомість в цьому місті, створений розділ, де вони можуть ознайомитися з об’явами містян, які готові купити будинок у Львові.

Продаж будинків у Львові зараз йде досить активно, незважаючи на економічну кризу в країні. Наші співгромадяни, що мають певні вільні кошти, намагаються вкласти їх в нерухомість, щоб забезпечити себе у майбутньому. У зв’язку з цим, на ринку нерухомості спостерігається пожвавлення пропозицій щодо купівлі заміських будинків або земельних ділянок задля будівництва житла на ньому. Наразі ця галузь торгівлі нерухомістю у Західному регіоні, який вважається більш спокійним та стабільним, ніж Східний, активно та інтенсивно розвивається.

На теперішній момент на території Львівської області будуються котеджні поселення, проте жодне з них не має ідеально розвинутої і повністю автономної внутрішньої інфраструктури. Варто відзначити, що одночасно з тим у львівському передмісті сформовані зони елітного житла: тут власники маєтків поєднуються один з одним, аби організувати спільну охорону, та посприяти будівництву торгівельних точок, спортивних закладів та інших об’єктів інфраструктури, які необхідні для комфортного проживання за містом. Хоча такі поєднання не вважаються офіційними, деякі з них навіть мають власні назви (наприклад, Поле Чудес, Брюховичи, Конопниця, Царське Село).

Лише кілька років тому під Львовом були зведені перші невеличкі приватні житлові комплекси – в основному, таунхауси. Сьогодні таких поселень в межах області вже немало, проти власна інфраструктура в них не дуже розвинена. У зв’язку з цим фактором невисокої комфортності та віддаленості від центру міста, купити будинок у Львові порою дешевше, ніж квартиру. І все ж багатьох приваблює така пропозиція, адже окрім безпосередньо житлової площі у таунхаусі вони ще отримають земельну ділянку. Якщо ж родина має власне авто, проблема віддаленості від транспортних магістралей легко вирішується. До того ж, фактор віддаленості безпосередньо впливає на вартість житла: чим далі від меж міста, тим воно дешевше.