logo

Купити або продати будинок в Ужгороді

быстрый поиск
 
комнат
цена квартиры
валюта
стадия строительства
цена за м.кв.
валюта
тип жилья
цена в сутки
валюта
цена в месяц
валюта
состояние дома
цена дома
валюта
площадь, соток
цена за сотку
валюта
тип объекта
цена в мес, за м.кв.
валюта
тип объекта
цена в мес, за м.кв.
валюта
1 объявление
сортировка:   по типу цене  по дате
120 000 $

Ужгород, Лінтура, район Епіцентру

Не можете найти подходящую недвижимость? Оставьте заявку риелторам Ужгорода Добавить заявку

Придбати або продати будинок в Ужгороді

Ужгород – досить велике місто, проте справжнім мегаполісом його не назвеш. Традиційно тут люди мешкали в численних оселях приватного сектору, та урбанізація досягла і Закарпаття, тож місцеві жителі деякий час тому почали масово переселятися у багатоповерхові будинки. Зараз можна спостерігати дещо зворотну тенденцію: екологічний спосіб життя входить в моду, тож люди, що мають певні кошти, намагаються купити будинок в Ужгороді і податися геть від свого «вулика» у шістнадцять поверхів.

Сучасний рівень комфортності у приватному секторі не змусить нікого шкодувати за подібними змінами в житті. Власний будинок можна при бажанні облаштувати всіма зручностями, які є у міський квартирі і навіть більше того. Так, котел опалення та бойлер для підігріву води можна зустріти і в багатоповерхівці, а от артезіанська свердловина і дизель-генератор (на випадок відімкнення електрики) – це королівські привілеї тих, хто зміг дозволити собі придбати будинок в Ужгороді і оздобити його за найвищим рівнем комфортності. Якщо когось лякає перспектива розбиратися у всіх цих технічних подробицях та способах прокладання комунікацій, а повного забезпечення електроенергією, водою та теплом хочеться, можна звернутися до проектно-монтажної організацією, а витрати поділити з сусідами, домовившись, що вони теж зможуть користуватися благами цивілізації.

Однак далеко не всі мешканці Ужгорода мріють про садибу, дехто змалку знає, як воно – працювати на землі та займатися тваринництвом. Тож у пошуках більш сучасного життя, вони прагнуть продати будинок в Ужгороді, щоб перебратися до квартири. Адже тут не прийдеться вставати раніше сонечка, аби попорати худобу. Щоб приготувати їжу і помити посуд не прийдеться носити воду з колодязя – ні для кого не є таємницею, що закарпатський приватний сектор іноді й досі живе в минулому столітті з мінімальними зручностями. Тож для будь-якого випадку на нашому сайті «Мегамаклер» можна знайти підходящі варіанти – щоб перебратися у багатоповерхівку чи приватний будиночок.