Орендувати квартиру або будинок в Ужгороді поденно

1 объявление
сортировка:   по типу цене  по дате
Аренда 2 комнатной квартиры, люкс, Ужгород, Добрянського 8
400 грн./сут.

Ужгород, Добрянського 8

Не можете найти подходящую недвижимость? Оставьте заявку риелторам Ужгорода

Орендувати житло в Ужгороді поденно

Оскільки Ужгород – це прикордонне місто, крім місцевих мешканців тут завжди багато тих, хто ненадовго завітав з інших куточків нашої держави або навіть з інших країн. У цьому гостинному закарпатському місті є багато готелів із різним рівнем комфортності, але існує й більш приваблива альтернатива – оренда квартир в Ужгороді поденно. В чому ж перевага варіанту тимчасового перебування у приватній квартирі? По-перше, у комфорті, а по-друге, у вартості.

Зазвичай хазяїн квартири, що пропонується під оренду, зацікавлений в тому, щоб його житло не простоювало без гостей, тому він завжди назве ціну, що буде нижче за відповідні готельні послуги. В будь-якому разі із власником можна вести переговори і трохи поторгуватися. Крім того, готельні номери в основному складаються лише з невеличкої кімнати із певним набором меблів та санвузла. А у приватників можна зняти квартиру в Ужгороді поденно, підшукавши варіант із необхідною кількістю кімнат, і звичайно для подорожуючих великих компаній чи сімей це буде вигідніший варіант. Розмістити велику кількість людей в готелі не так вже й легко, а приглядати за маленькими дітьми, що поселені в номер на іншому поверсі – взагалі неможливо. До того ж, у орендованому помешканні обов’язково буде кухня із всім необхідним побутовим приладдям, таким чином, гості зможуть самі приготувати собі їжу і заощадити на обіді в готельному ресторані.

Ще один цікавий варіант для мандрівників, які звикли породжувати в колективі і жити в помешканням з високим рівнем комфортності – це оренда будинку в Ужгороді поденно. Приватний сектор пропонує дійсно безліч домівок від досить скромних і до справжніх триповерхових маєтків. Тут на гостя чекатиме повна тиша та спокій – жодного турбування від сусідів. А крім того просто під вікнами опиниться не асфальтована парковка, а зелена галявинка чи квітучий садочок – одним словом, острівець карпатської природи. Обрати самостійно найкращий варіант вам допоможе відповідний розділ нашого сайту «Мегамаклер», де представлені помешкання будь-якого виду і на будь-який гаманець.

 
Поиск объявлений
 

Не можете найти подходящую недвижимость?

Оставьте заявку риелторам Ужгорода

 
Премиум-размещение - это размещение объявления в верхних результатах поиска сроком на 30 дней.
 
Стандартное размещение - это платное размещение объявлений на 30 дней, такие объявления добавляются на сайт в порядке очередности.