Новобудови Рівного

4 объявления
сортировка:   по типу цене  по дате
Не можете найти подходящую недвижимость? Оставьте заявку риелторам Ровно

Купівля нерухомості в новобудовах Рівного

Політико-економічна криза, що розпочалася в нашій країні у 2014 році, не могла не торкнутися і сфери будівництва. Внаслідок того зараз купити квартиру в новобудові Рівного стало значно складніше. Справа в тому, що далеко не всі забудовники змогли зберегти існуючі темпи будівництва, тому деякі будмайданчики були просто заморожені через брак коштів на купівлю матеріалів та оплату праці будівельників.

Ще складніша ситуація склалася в галузі інвестування у житлове будівництво. Під час, коли через нестабільний курс валют ціни зростали майже щоденно, бажаючі придбати квартиру в новобудові Рівного не мали впевненості в тому, якою ж буде фінальна ставка по оплаті. Ризикувати ніхто не хоче, а там більше, коли будівельник просто не може дати гарантії, що та чи інша багатоповерхівка буде зведена точно у строк або взагалі будь-коли завершиться. У ситуації, коли люди не мали змоги вкладати кошти в нове будівництво, компанії-забудовники відповідно не могли розпочинати втілення нових проектів.

І все ж сьогодні в обласному центрі можна спостерігати деяке пожвавлення на будмайданчиках, наприклад на вул. Віденській і вул. Міцкевича. Звичайно, це дає сподівання на те, що найближчим часом колишні темпи будівництва повернуться. Експерти ринку нерухомості вважають, що інакше не може й бути, адже потреби місцевого населення лише зростають рік від року. Отже ті, хто мріяв про купівлю квартири в новобудовах Рівного від своїх намірів все одно не відступиться. Просто новосілля доведеться відкласти на деякий час. Та вже зараз іде активна продаж житла у будинках, що були здані в експлуатацію ще в 2014 році – це, наприклад, ЖК «Шоколад», ЖК «Соборний» та інші. Забудовники пропонують квартири населенню різними способами, інформацію про нове житло можна знайти в тому числі і на сайті «Мегамаклер», тут є не тільки словесне описання, а ще й фотографії помешкань.

 
Поиск объявлений
 

Не можете найти подходящую недвижимость?

Оставьте заявку риелторам Ровно

 
Премиум-размещение - это размещение объявления в верхних результатах поиска сроком на 30 дней.
 
Стандартное размещение - это платное размещение объявлений на 30 дней, такие объявления добавляются на сайт в порядке очередности.