Купити квартиру в Рівному, продаж квартир

19 объявлений
сортировка:   по типу цене  по дате
Продажа 1 комнатной квартиры (33/16/9), 3 эт. 5 эт-го дома, Ровно, Волинської Дивізії 21А
20 000 $

Ровно, Волинської Дивізії 21А

Продажа 1 комнатной квартиры (31/17/6), 5 эт. 5 эт-го дома, Ровно, Генерала Безручка 12
25 000 $

Ровно, Генерала Безручка 12

Продажа 1 комнатной квартиры (45/18/12), 3 эт. 5 эт-го дома, Ровно, Вул.. Коротка 6а Район Пивзавод (Центр)
28 000 $

Ровно, Вул.. Коротка 6а Район Пивзавод (Центр)

Не можете найти подходящую недвижимость? Оставьте заявку риелторам Ровно

Купівля та продаж квартир в Рівному

Більшість обласних центрів України являють собою унікальні населені пункти, які є містами з розвиненою інфраструктурою, проте без недоліків, які притаманні густонаселеним мегаполісам. Тож люди, які вже втомилися від метушні великого міста, все частіше розмірковують про те, чи не купити квартиру в Рівному. Що ж приваблює українців з інших регіонів саме в цьому місті?

По-перше, західна частина нашої держави завжди вважалася регіоном з хорошим екологічним станом, а у часи, коли забруднення оточуючого середовища вже набуває загрозливого стану, питання чистої води та чистого повітря є вагомим. По-друге, у Рівненській області все ж таки є виробництво, економіка функціонує добре, тому ті, хто хочуть придбати квартиру в Рівному, можуть бути впевнені, що знайдуть собі роботу. В будь-якому разі, залишається ще аграрний сектор, де теж завжди є багато вакансій, особливо для сезонних робіт – посівна, збір врожаю тощо.

І третій дуже важливий фактор – це вартість житла. Як відомо, в столиці і найбільших українських містах не так вже й просто знайти собі дах над головою. А от купити житло в Рівному можна за значно менші кошти, або викласти всю суму за помешкання з великим метражем, про який в Києві чи Харкові можна було б лише мріяти. І навіть утримання квартири обійдеться дешевше.

Тож ґрунтуючись на означених трьох перевагах, можна зробити висновок про безліч можливих варіантів переїзду до Рівного. А коли вибір багатий, то й вірне рішення прийняти складно, особливо тим, хто не бажає витрачатися на послуги маклерів і ріетлорів. Спеціально для громадян, що вирішили самотужки купити або продати квартиру в Рівному, працює наш сайт «Мегамаклер». Тут кожен знайде найкращій варіант оселі своєї мрії.

 
Поиск объявлений
 

Не можете найти подходящую недвижимость?

Оставьте заявку риелторам Ровно

 
Премиум-размещение - это размещение объявления в верхних результатах поиска сроком на 30 дней.
 
Стандартное размещение - это платное размещение объявлений на 30 дней, такие объявления добавляются на сайт в порядке очередности.