logo

Купити квартиру в Рівному, продаж квартир

швидкий пошук
 
кімнат
ціна квартири
валюта
стадія будівництва
ціна за м. кв.
валюта
тип житла
ціна на добу
валюта
ціна на місяць
валюта
стан будинку
ціна будинку
валюта
площа, соток
ціна за сотку
валюта
тип об'єкта
ціна за міс, за м.кв.
валюта
тип об'єкта
ціна за міс, за м.кв.
валюта
1 оголошення
сортування:   за типом ціні  по даті
Не можете знайти відповідну нерухомість? Залишіть заявку ріелторам Рівне Додати заявку

Купівля та продаж квартир в Рівному

Більшість обласних центрів України являють собою унікальні населені пункти, які є містами з розвиненою інфраструктурою, проте без недоліків, які притаманні густонаселеним мегаполісам. Тож люди, які вже втомилися від метушні великого міста, все частіше розмірковують про те, чи не купити квартиру в Рівному. Що ж приваблює українців з інших регіонів саме в цьому місті?

По-перше, західна частина нашої держави завжди вважалася регіоном з хорошим екологічним станом, а у часи, коли забруднення оточуючого середовища вже набуває загрозливого стану, питання чистої води та чистого повітря є вагомим. По-друге, у Рівненській області все ж таки є виробництво, економіка функціонує добре, тому ті, хто хочуть придбати квартиру в Рівному, можуть бути впевнені, що знайдуть собі роботу. В будь-якому разі, залишається ще аграрний сектор, де теж завжди є багато вакансій, особливо для сезонних робіт – посівна, збір врожаю тощо.

І третій дуже важливий фактор – це вартість житла. Як відомо, в столиці і найбільших українських містах не так вже й просто знайти собі дах над головою. А от купити житло в Рівному можна за значно менші кошти, або викласти всю суму за помешкання з великим метражем, про який в Києві чи Харкові можна було б лише мріяти. І навіть утримання квартири обійдеться дешевше.

Тож ґрунтуючись на означених трьох перевагах, можна зробити висновок про безліч можливих варіантів переїзду до Рівного. А коли вибір багатий, то й вірне рішення прийняти складно, особливо тим, хто не бажає витрачатися на послуги маклерів і ріетлорів. Спеціально для громадян, що вирішили самотужки купити або продати квартиру в Рівному, працює наш сайт «Мегамаклер». Тут кожен знайде найкращій варіант оселі своєї мрії.