Купити квартиру в Рівному, продаж квартир

13 объявлений
сортировка:   по типу цене  по дате
Продажа 3 комнатной квартиры (66/39/9), 10 эт. 10 эт-го дома, Ровно, м.Рівне вул.Р.Шухевича,18
25 500 $

Ровно, м.Рівне вул.Р.Шухевича,18

Продажа 3 комнатной квартиры (63/37/9), 6 эт. 9 эт-го дома, Ровно, Академіка Грушевского 42
30 500 $

Ровно, Академіка Грушевского 42

Не можете найти подходящую недвижимость? Оставьте заявку риелторам Ровно

Купівля та продаж квартир в Рівному

Більшість обласних центрів України являють собою унікальні населені пункти, які є містами з розвиненою інфраструктурою, проте без недоліків, які притаманні густонаселеним мегаполісам. Тож люди, які вже втомилися від метушні великого міста, все частіше розмірковують про те, чи не купити квартиру в Рівному. Що ж приваблює українців з інших регіонів саме в цьому місті?

По-перше, західна частина нашої держави завжди вважалася регіоном з хорошим екологічним станом, а у часи, коли забруднення оточуючого середовища вже набуває загрозливого стану, питання чистої води та чистого повітря є вагомим. По-друге, у Рівненській області все ж таки є виробництво, економіка функціонує добре, тому ті, хто хочуть придбати квартиру в Рівному, можуть бути впевнені, що знайдуть собі роботу. В будь-якому разі, залишається ще аграрний сектор, де теж завжди є багато вакансій, особливо для сезонних робіт – посівна, збір врожаю тощо.

І третій дуже важливий фактор – це вартість житла. Як відомо, в столиці і найбільших українських містах не так вже й просто знайти собі дах над головою. А от купити житло в Рівному можна за значно менші кошти, або викласти всю суму за помешкання з великим метражем, про який в Києві чи Харкові можна було б лише мріяти. І навіть утримання квартири обійдеться дешевше.

Тож ґрунтуючись на означених трьох перевагах, можна зробити висновок про безліч можливих варіантів переїзду до Рівного. А коли вибір багатий, то й вірне рішення прийняти складно, особливо тим, хто не бажає витрачатися на послуги маклерів і ріетлорів. Спеціально для громадян, що вирішили самотужки купити або продати квартиру в Рівному, працює наш сайт «Мегамаклер». Тут кожен знайде найкращій варіант оселі своєї мрії.

 
Поиск объявлений
 

Не можете найти подходящую недвижимость?

Оставьте заявку риелторам Ровно

 
Премиум-размещение - это размещение объявления в верхних результатах поиска сроком на 30 дней.
 
Стандартное размещение - это платное размещение объявлений на 30 дней, такие объявления добавляются на сайт в порядке очередности.