logo

Купити або продати будинок в Рівному

быстрый поиск
 
комнат
цена квартиры
валюта
стадия строительства
цена за м.кв.
валюта
тип жилья
цена в сутки
валюта
цена в месяц
валюта
состояние дома
цена дома
валюта
площадь, соток
цена за сотку
валюта
тип объекта
цена в мес, за м.кв.
валюта
тип объекта
цена в мес, за м.кв.
валюта
1 объявление
сортировка:   по типу цене  по дате
Не можете найти подходящую недвижимость? Оставьте заявку риелторам Ровно Добавить заявку

Купівля та продаж будинків в Рівному

Багато з нас ще й досі під «власним будинком» розуміє халупку у приватному секторі із зручностями надворі, як кажуть у народі. Проте зараз навколо багатьох українських міст зводяться справжні красені-котеджі, на які раніше ми могли милуватися хіба що в зарубіжних кінострічках. Окрім того ще й ведеться активний продаж будинків в Рівному, що є частинами таунхаусів. Такий спосіб проживання є вигіднішим за власне окреме помешкання, проте комфортнішим за житло в багатоповерхівці.

Які ж саме переваги мають мешканці таунхаусів? Перш за все, це спрощене вирішення комунальних питань. На власній землі кожен хазяїн самотужки вирішує проблеми із водогоном, опаленням, каналізацією, електрикою тощо. А от таунхауси обслуговуються спеціальними підприємствами, що відповідають за утриманні всіх комунікацій і швидке їх полагодження, коли стається якась аварія. До того ж, купівля будинку в Рівному, що знаходиться на території таунхаусу, обійдеться дешевше, ніж придбання окремого котеджу – тут має місце знову ж таки питання спільних комунікацій. Хазяїну не треба прокладати окремі труби, його помешкання вже підключене до спільної системи.

Для кожного такого житла передбачена навіть окрема ділянка землі – невеличкий газончик біля вхідної групи приміщень і більш просторий ганок за будинком. На своїй власній території можна попрактикуватися у ландшафтному дизайні, наприклад, влаштувати ігровий майданчик для підростаючого покоління, встановити там гойдалку, гірку і пісочницю. Ті, хто вирішив купити будинок в Рівному аби зустріти старість, можуть посадити на ділянці якусь городину, аби потішити себе і дітей з онуками свіженькими овочами чи фруктами. Тож якщо ви ще не прийняли остаточного рішення щодо купівлі помешкання, просто продивіться варіанти об’єктів нерухомості, що представлені на нашому сайті «Мегамаклер». Ідеальне помешкання чекає на вас саме серед них!