logo

Новобудови Чернівців

быстрый поиск
 
комнат
цена квартиры
валюта
стадия строительства
цена за м.кв.
валюта
тип жилья
цена в сутки
валюта
цена в месяц
валюта
состояние дома
цена дома
валюта
площадь, соток
цена за сотку
валюта
тип объекта
цена в мес, за м.кв.
валюта
тип объекта
цена в мес, за м.кв.
валюта
2 объявления
сортировка:   по типу цене  по дате
486 $ за кв. м

Черновцы, Шевченковский р-н, Хмельницкого Богдана, 30

482 $ за кв. м

Черновцы, Шевченковский р-н, Хмельницкого Богдана, 30

Не можете найти подходящую недвижимость? Оставьте заявку риелторам Черновцов Добавить заявку

Купівля квартир в новобудові Чернівців

Незважаючи на кризовий економічний стан, який триває в країні з 2014 року, нові житлові будинки все ж з’являються на Буковині. Тут навіть можна казати про певну боротьбу за виживання серед забудовників, адже в умовах, коли валютний курс коливається, на підприємствах все частіше трапляються звільнення, купити нову квартиру в Чернівцях вкрай важко. Отже, від населення кошти не поступають забудовникам, а ті в свою чергу не можуть закупити необхідні матеріали та оплатити роботу будівельників, архітекторів та інженерів.

Ті, хто зміг зберегти свій бізнес за таких умов, продовжують зводити нове багатоповерхове житло, а от на інших будівельних майданчиках спостерігається згортання діяльності. Проте навіть ті забудови, які тривають, не завжди гарантовано завершуються точно в означений термін. Багато мешканців міста, які прагнуть придбати квартиру в новобудові Чернівців, орієнтуються на поточний стан об’єкту, що оцінити, чи можна чекати його здачу в експлуатацію найближчим часом. Для цього вони відвідують сайти з нерухомості на кшталт «Мегамаклера» і передивляються свіжі пропозиції, а потім просто їдуть за вказаними адресами, щоб в прямому сенсі самостійно «проінспектувати» будівництво.

Наразі ведеться забудова таких об’єктів, як ЖК «Кагарлицький», ЖК «Оазис Буковини», ЖК «Парковий квартал» та ЖК «Оберіг», розпродаж житла в них також триває. Та що спонукає людей купити квартиру в новобудові Чернівців, коли це помешкання існує поки що лише «на паперах»? Звичайно, приваблива ціна, саме це завжди забезпечувало попитом інвестування в будівництво. Звичайно, ті родини, що мають соліднішій бюджет, більш охоче придбають квартири у щойно зданих в експлуатацію будівлях. Та при активній купівлі ще на стадії будівництва найпривабливіші пропозицію можуть дістатися саме інвесторам, тому варто завжди відстежувати свіжі пропозиції на нашому сайті, аби не впустити свій шанс.