logo

Купити або продати будинок в Чернівцях

быстрый поиск
 
комнат
цена квартиры
валюта
стадия строительства
цена за м.кв.
валюта
тип жилья
цена в сутки
валюта
цена в месяц
валюта
состояние дома
цена дома
валюта
площадь, соток
цена за сотку
валюта
тип объекта
цена в мес, за м.кв.
валюта
тип объекта
цена в мес, за м.кв.
валюта
1 объявление
сортировка:   по типу цене  по дате
41 500 $

Черновцы, Садгорский р-н, Надречная, 13Б

Не можете найти подходящую недвижимость? Оставьте заявку риелторам Черновцов Добавить заявку

Продаж та купівля будинків в Чернівцях

Прикарпаття – незвичайний регіон України. Щороку заради екотуризму сюди прямують наші співвітчизники і гості з інших країн. І обидві категорії, провівши відпустку, шкодують, що не можуть залишитися довше, а ще… трошки заздрять місцевим жителям. Насправді залишитись у цьому мальовничому куточку природи можна хоч назавжди – треба лише придбати будинок в Чернівцях. Саме будинок в приватному секторі дозволяє наблизитися до природи і насолоджуватися нею – задоволення, що в середмісті просто неможливе!

Звичайно, не кожен з нас може в один прекрасний день просто облишити свою домівку і роботу, аби переселитися до Буковини. Альтернативою може бути купівля будинку в Чернівцях із метою його використання під час відпустки зимою і влітку, коли ця місцевість виглядає найпривабливіше. Увесь інший час помешкання можна надавати друзям або родичам, щоб воно не простоювало пустим. Непоганий варіант – здавати житло в оренду у ті місяці, коли ним не користуються власники. Так можна мати навіть певний прибуток, аби компенсувати собі затрати на купівлю.

Ми майже завжди знаходимося в пошуках кращої долі – така вже людська натура. Отже, в той час, коли хтось шукає щастя в Буковині, місцеві жителі залишають свої домівки, щоб переселитися в інший куточок України, або навіть за кордон. В таких випадках у людей є велика мотивація якнайшвидше продати будинок в Чернівцях, адже на новому місці гроші завжди потрібні. Ті, хто поспішає з продажем, нерідко назначають ціну нижчу за середню – і цим варто скористатися. Щоб не пропустити такий шанс, рекомендуємо частіше заглядати у відповідний розділ сайту «Мегамаклер». Тут завжди публікуються найактуальніші оголошення, в яких є дуже докладна інформація про об’єкти нерухомості із текстовими описаннями, фотографіями фасаду, кресленнями внутрішнього планування і контактними даними власників.