Орендувати квартиру або будинок в Чернівцях помісячно

1 объявление
сортировка:   по типу цене  по дате
100 $/мес.

Черновцы, Садгорский р-н, ул. Заводская, 58 "Ж"

Не можете найти подходящую недвижимость? Оставьте заявку риелторам Черновцов

Помісячна оренда квартир і будинків в Чернівцях

Особлива та неповторна краса чернівецької архітектури визнана не тільки нашими співвітчизниками, а й міжнародними організаціями на кшталт UNESCO. І серед усіх споруд міста особливої уваги достойний центральний корпус Національного університету, що колись слугував резиденцією митрополитів Буковини. Він дійсно схожий на казковий палац, тож навчатися в такому виші мають за честь не лише українські студенти, а й молодь з інших країн. Проте окрім милування архітектурою і навчання студенти ще й мають потребу десь жити. Місць у гуртожитках вистачає не всім, тому ще кращою альтернативою є помісячна оренда житла в Чернівцях.

Певна річ, не кожен студент може дозволити собі таке розкішне проживання, тому молодь найчастіше гуртується у невеликі компанії і проживає на квартирах разом. Звичайно, у господарів помешкань молоді люди не викликають великої довіри, як, наприклад, окремі родини, проте надавати житло студентам може бути навіть вигідніше. Якщо здати в оренду квартиру в Чернівцях помісячно кільком окремим людям, отримувати плату можна з кожного, а не лише з голови сімейства. Студенти – народ не примхливий, у трикімнатну квартиру може заселитися навіть шестеро юнаків або дівчат, аби ціна виявилась підходящою. До того ж, вимоги щодо меблювання та обладнання квартири сучасною побутовою технікою у молоді не такі вже й високі, порівняно з тимчасовою господинею.

Якщо вже казати про примхливі великі родини, то для них кращим варіантом буде велика квартира або навіть помісячна оренда будинку в Чернівцях. Особливо добре, коли оселитися таким чином можна на все літо, адже навіть у красивому місті люди більше потерпають від спеки та задухи – посеред бетону та асфальту. А от у приватному секторі можна завжди сховатися у прохолоді власного садочку, що росте просто за вікнами. Та попит на такий вид оренди досить високий, тому подбати про житло варто заздалегідь. Плануючи своє літо, не забувайте завітати у відповідний розділ сайту «Мегамаклер», аби знайти будинок собі до смаку.

 
Поиск объявлений
 

Не можете найти подходящую недвижимость?

Оставьте заявку риелторам Черновцов

 
Премиум-размещение - это размещение объявления в верхних результатах поиска сроком на 30 дней.
 
Стандартное размещение - это платное размещение объявлений на 30 дней, такие объявления добавляются на сайт в порядке очередности.