logo

Купити квартиру в Чернівцях, продаж квартир

быстрый поиск
 
комнат
цена квартиры
валюта
стадия строительства
цена за м.кв.
валюта
тип жилья
цена в сутки
валюта
цена в месяц
валюта
состояние дома
цена дома
валюта
площадь, соток
цена за сотку
валюта
тип объекта
цена в мес, за м.кв.
валюта
тип объекта
цена в мес, за м.кв.
валюта
3 объявления
сортировка:   по типу цене  по дате
22 000 $

Черновцы, Першотравневый р-н, Белорусская, 29

337 000 грн.

Черновцы, Першотравневый р-н, Січових Стрільців, 14

1 721 000 грн.

Черновцы, Першотравневый р-н, 28 Червня, 18

Не можете найти подходящую недвижимость? Оставьте заявку риелторам Черновцов Добавить заявку

Купівля та продаж квартир в Чернівцях

Чернівці можна вважати одним з «наймолодших» міст України, адже середній вік його населення складає 44 роки. В цьому віці люди активно займаються розбудовою особистого життя, цілком зрозуміло, що перед кожною родиною майже завжди постає питання – де жити? Комусь зручніше залишатися під одним дахом із батьками, інші прагнуть купити квартиру в Чернівцях і відселитися. Звичайно, нової оселі потребують не тільки молоді – досягши певного віку і рівня прибутків, вже зрілі люди теж мріють покращити умови життя.

Для вирішення цього питання існує декілька можливостей, та перш за все, родина має визначитися – чи є бажання оселитися в зовсім новому помешканні, чи краще погодитися на житло з вторинного ринку. Така градація житлової нерухомості визначає й бюджет тієї чи іншої родини. Якщо вільних грошей не дуже багато, доведеться придбати квартиру в Чернівцях на вторинному ринку. Проте, якщо такий варіант і потребує менших витрат, це ще не означає, що він найгірший.

Здавалося б, у Чернівцях – місті з видатною архітектурою, що навіть визнана організацією UNESCO і залучена до списку об’єктів всесвітнього культурного спадку, – найліпше живеться тим, хто оселився в історичному центрі. Дійсно, приємно жити в будинку, який має свою визначну історію, примхливо оздоблені вікна, височенні стелі. Проте варто пам’ятати, що за архітектурною красою можуть бути приховані проблеми інженерних мереж. Старенька, не розрахована на великі навантаження електромережа просто не витримає одночасного включення декількох приборів – кухонних помічників господині. При купівлі квартири в Чернівцях необхідно оглянути труби водогону – може, їх давно вже час замінити. У нових будівлях, що не виділяються коштовним паркетом та ліпниною, обов’язково будуть більш надійні комунікації, проте на оздоблення приміщень новим мешканцям доведеться витратитись. Щоб визначити супутні витрати, варто шукати житло на сайті «Мегамаклер», адже тут власники осель надають найповнішу інформацію про житло, а також фотографії, що дозволяють оцінити стан будівлі.