logo

Купити квартиру в Івано-Франківську, продаж квартир

быстрый поиск
 
комнат
цена квартиры
валюта
стадия строительства
цена за м.кв.
валюта
тип жилья
цена в сутки
валюта
цена в месяц
валюта
состояние дома
цена дома
валюта
площадь, соток
цена за сотку
валюта
тип объекта
цена в мес, за м.кв.
валюта
тип объекта
цена в мес, за м.кв.
валюта
1 объявление
сортировка:   по типу цене  по дате
2 100 000 грн.

Ивано-Франковск, Васильянок, 60б

Не можете найти подходящую недвижимость? Оставьте заявку риелторам Ивано-Франковска Добавить заявку

Продати або придбати квартиру в Івано-Франківську

Чим більше населений пункт, тим активніше його мешканці намагаються вирішити квартирне питання. І навіть зараз, коли наша країна переживає важкі часи політико-економічної кризи, кожен прагне кращих житлових умов. В будь-якому разі, людина, що хотіла б змінити життя на краще, має визначитися в питанні, де саме їй жити, працювати, ростити дітей та зустрічати старість. Ось чому зараз мешканці буремного Сходу нашої країни так часто шукають миру та спокою на гостинному Прикарпатті, багато з них, відчувши унікальну місцеву атмосферу, вже вирішив придбати квартиру в Івано-Франківську, щоб пережити тут важкі часи.

Оскільки цей обласний центр знаходиться неподалік від кордонів інших держав, його місцеположення приваблює іноземних інвесторів. Вкладаючи гроші в розвиток власного бізнесу, люди діла хотіли б весь час мати під наглядом процес виробництва, яким опікуються, таки обставини буквально змушують їх купити квартиру в Івано-Франківську, тим більш, що ціни на місцеві нерухомість невисокі, порівняно, наприклад, із столичними.

Прикарпаття – курортна зона, однак місцеві оздоровчі центри працюються на протязі всього року. Ось чому сезонність не впливає на ціни ринку нерухомості так, як це буває в південних курортних містах. Якщо на чорноморському узбережжі навесні і влітку ціни стрімко піднімаються, то придбати квартиру в Івано-Франківську можна без сезонних переплат.

Іноді життя складається так, що мешканці Івано-Франківська вимішені покинути благодатні краї, аби почати нове життя в іншому місті. Якщо на батьківщині в них не залишаються родичі, житло просто пустуватиме, тож їх хвилює питання, як скоріше продати квартиру в Івано-Франківську. Щоб не поплатитися грошима за швидкість і не стати жертвою чорних маклерів, можна вчинити так: самотужки знайти покупця через сайт «Мегамаклер». Для початку продивитися об’яви тих, хто зацікавлений у купівлі, а потім розмістити свою пропозицію із описанням житла и його фотографіями.