Орендувати квартиру або будинок в Івано-Франківську поденно

2 объявления
сортировка:   по типу цене  по дате
Аренда 1 комнатной квартиры, люкс, Ивано-Франковск, Академика Сахарова
350 грн./сут.

Ивано-Франковск, Академика Сахарова

Аренда 1 комнатной квартиры, люкс, Ивано-Франковск, ул. Гетьмана Мазепи, 3
350 грн./сут.

Ивано-Франковск, ул. Гетьмана Мазепи, 3

Не можете найти подходящую недвижимость? Оставьте заявку риелторам Ивано-Франковска

Орендувати квартиру або будинок в Івано-Франківську поденно

Івано-Франківськ – ключовий транспортний вузол, що сполучає одразу кілька автомобільних та залізничних напрямів загальноукраїнського та європейського значення. Пасажиропотік, що пропускають залізничний вокзал, центральна автостанція та аеропорт міста вражаючий. Хтось в очікуванні наступного пересадочного рейсу залишається в залах для пасажирів, але коли мова йде про кількаденне чекання, треба вже замислитись про тимчасове житло. Сьогодні у гостей міста є непогана альтернатива – забронювати собі номер у готелі або орендувати квартиру в Івано-Франківську поденно. Обидва варіанти мають свої переваги, проте дешевшим і комфортнішим буде другий з них.

Якщо іноземці, які досить часто подорожують Західно. Україною, більш звичні до послуг готель’єрів, то наші співвітчизники прагнуть відпочинку в умовах, які нагадують домашні. І дійсно, недогорі готелі можуть запропонувати невеличку кімнату та санвузол – не більше. А от оренда квартири в Івано-Франківську поденно може обійтися рівно в ту ж суму коштів, та водночас значно підвищити комфортність перебування. Навіть в однокімнатному помешканні обов’язково буде кухня з усім необхідним побутовим приладдям.

В зимовий період Карпати відкривають свої туристичні гірськолижні маршрути. Як правило, поціновувачі активного відпочинку вирушають підкорювати сніги великими групами або цілими сім’ями. Саме для таких гостей Прикарпаття пропонується оренда будинків в Івано-Франківську поденно. Приватний сектор надає безліч варіантів! Уся компанія може розміститися під одним дахом – так жити веселіше, а крім того, зручніше харчуватися, маючи свою спільну кухню і не витрачаючи кошти на ресторан. Будь-який варіант тимчасової оренди квартир або будинків в Івано-Франківську та області можна знайти на сайті «Мегамаклер». Ми робимо все, аби допомогти вам влаштуватися недорого та зручно!

 
Поиск объявлений
 

Не можете найти подходящую недвижимость?

Оставьте заявку риелторам Ивано-Франковска

 
Премиум-размещение - это размещение объявления в верхних результатах поиска сроком на 30 дней.
 
Стандартное размещение - это платное размещение объявлений на 30 дней, такие объявления добавляются на сайт в порядке очередности.