Орендувати квартиру або будинок в Івано-Франківську помісячно

4 объявления
сортировка:   по типу цене  по дате
Аренда 2 комнатной квартиры, люкс, Ивано-Франковск, район  ж/д  вокзала
4 500 грн./мес.

Ивано-Франковск, район ж/д вокзала

Аренда 2 комнатной квартиры, люкс, Ивано-Франковск, Центр
500 $/мес.

Ивано-Франковск, Центр

Аренда 3 комнатной квартиры, люкс, Ивано-Франковск, Мазепи
330 $/мес.

Ивано-Франковск, Мазепи

5 500 грн./мес.

Ивано-Франковск, Тарнавського 30а

Не можете найти подходящую недвижимость? Оставьте заявку риелторам Ивано-Франковска

Орендувати квартиру або будинок в Івано-Франківську помісячно

Власний дах над головою – це прагнення кожної людини, необхідність для всіх, яка іноді перетворюється на недосяжну розкіш. Нажаль, не кожен сімейний бюджет дозволяє вкласти гроші в купівлю житла, та залишатися на вулиці – теж не вихід! Цілком логічне вирішення такої проблеми – це оренда квартири в Івано-Франківську помісячно. Нехай помешкання і не своє, проте на деякий час воно зможе стати майже рідним.

Для багатьох сімей, що вирішують свою житлову проблему саме таким чином, нерідко постає питання – як за невеличкі кошти зробити орендоване житло максимально комфортним? Не секрет, що найдешевші квартири, які пропонують під здачу, оздоблені досить скромно, іноді навіть аскетично: лише найнеобхідніші меблі і зовсім ніякого декору. Щоб не просто орендувати квартиру в Івано-Франківську помісячно, а й почуватися там затишно, можна обговорити з хазяїном можливість невеличкого ремонту – наприклад, навряд чи від не дозволить переклеїти шпалери або перефарбувати стіни. Так якщо квартировласник виявився таким принциповим, можна обійтися текстильним декоруванням. Дизайнери інтер’єрів запевняють, що занавіски, покривала та подушки для м’яких меблів, пошиті з однакової тканини, роблять дива – вони навіть розрізнені предмети інтер’єру перетворять на суцільну композицію.

До такого ж способу можуть вдатися ті родини, які вирішили орендувати будинок в Івано-Франківську помісячно. У великих сім’ях з маленькими дітьми питання частого псування меблевої оббивки та шпалер іноді стоїть дуже гостро. Тому застилання меблів симпатичними покривалами та фарбування стін красками, з яких легко змити дитячі малюнки стане у нагоді. Звичайно, про все це треба заздалегідь домовлятися з власниками житла. На нашому сайті «Мегамаклер» можна знайти найкращі варіанти оренди квартир чи будинків із контактами власників, тому питання попередніх домовленостей вирішується легко і швидко.

 
Поиск объявлений
 

Не можете найти подходящую недвижимость?

Оставьте заявку риелторам Ивано-Франковска

 
Премиум-размещение - это размещение объявления в верхних результатах поиска сроком на 30 дней.
 
Стандартное размещение - это платное размещение объявлений на 30 дней, такие объявления добавляются на сайт в порядке очередности.