logo

Купити або продати будинок в Івано-Франківську

швидкий пошук
 
кімнат
ціна квартири
валюта
стадія будівництва
ціна за м. кв.
валюта
тип житла
ціна на добу
валюта
ціна на місяць
валюта
стан будинку
ціна будинку
валюта
площа, соток
ціна за сотку
валюта
тип об'єкта
ціна за міс, за м.кв.
валюта
тип об'єкта
ціна за міс, за м.кв.
валюта
1 оголошення
сортування:   за типом ціні  по даті
Не можете знайти відповідну нерухомість? Залишіть заявку ріелторам Івано-Франківськ Додати заявку

Продаж та купівля будинків в Івано-Франківську

Хтось був би радий мати невеличку однокімнатну квартирку, а комусь цього замало, тож він мріє купити будинок в Івано-Франківську. Дійсно, це саме таке місто, в якому можна оселитися, і навіть через роки не пожалкувати через свій вибір. Цей обласний центр не такий вже великий, з усіх боків його оточує неймовірно прекрасна природа Прикарпаття. Тож недарма вся ця обширна місцевість вважається суцільним екологічним заповідником. Люди з усіх куточків країни, а крім того, і з-за кордону з’їжджаються сюди аби помилуватися красою гір і лісів. Ну а залишитися жити тут мріє чи не кожен турист!

Звичайно, екотуризм, що так прославив Прикарпатський край, впливає на місцевий ринок нерухомості. Оскільки житло в приватному секторі відносно доступне, іноземці можуть купувати будинки в Івано-Франківську і влаштовувати в них зимові або літні резиденції, аби не вирішувати проблему житла кожного разу, як вони приїздять в Прикарпаття.

Щодо місцевих жителів, то деякі з них теж не відмовилися б змінити квартиру у середмісті на затишний маєток десь на околиці. Коли в родині з’являються нові члени, міське помешкання стає затісним, ось тоді кілька поколінь, що не хочуть розлучатися, шукають тих, хто хотів би продати будинок в Івано-Франківську. Проте треба бути дуже обережним в таких пошуках, адже ринок нерухомості наповнений не лише чесними маклерами і ріелторами, а й шахраями. Через їхні афери досить багато нерозважливих людей залишається без житла, а іноді ще й без коштів, взятих в кредит. Тож довіряти можна лише тим пропозиціям продажу та купівлі, які розміщуються на Інтернет-ресурсах з доброю репутацією – як наприклад наш сайт «Мегамаклер».