logo

Купити або продати будинок в Івано-Франківську

быстрый поиск
 
комнат
цена квартиры
валюта
стадия строительства
цена за м.кв.
валюта
тип жилья
цена в сутки
валюта
цена в месяц
валюта
состояние дома
цена дома
валюта
площадь, соток
цена за сотку
валюта
тип объекта
цена в мес, за м.кв.
валюта
тип объекта
цена в мес, за м.кв.
валюта
2 объявления
сортировка:   по типу цене  по дате
Не можете найти подходящую недвижимость? Оставьте заявку риелторам Ивано-Франковска Добавить заявку

Продаж та купівля будинків в Івано-Франківську

Хтось був би радий мати невеличку однокімнатну квартирку, а комусь цього замало, тож він мріє купити будинок в Івано-Франківську. Дійсно, це саме таке місто, в якому можна оселитися, і навіть через роки не пожалкувати через свій вибір. Цей обласний центр не такий вже великий, з усіх боків його оточує неймовірно прекрасна природа Прикарпаття. Тож недарма вся ця обширна місцевість вважається суцільним екологічним заповідником. Люди з усіх куточків країни, а крім того, і з-за кордону з’їжджаються сюди аби помилуватися красою гір і лісів. Ну а залишитися жити тут мріє чи не кожен турист!

Звичайно, екотуризм, що так прославив Прикарпатський край, впливає на місцевий ринок нерухомості. Оскільки житло в приватному секторі відносно доступне, іноземці можуть купувати будинки в Івано-Франківську і влаштовувати в них зимові або літні резиденції, аби не вирішувати проблему житла кожного разу, як вони приїздять в Прикарпаття.

Щодо місцевих жителів, то деякі з них теж не відмовилися б змінити квартиру у середмісті на затишний маєток десь на околиці. Коли в родині з’являються нові члени, міське помешкання стає затісним, ось тоді кілька поколінь, що не хочуть розлучатися, шукають тих, хто хотів би продати будинок в Івано-Франківську. Проте треба бути дуже обережним в таких пошуках, адже ринок нерухомості наповнений не лише чесними маклерами і ріелторами, а й шахраями. Через їхні афери досить багато нерозважливих людей залишається без житла, а іноді ще й без коштів, взятих в кредит. Тож довіряти можна лише тим пропозиціям продажу та купівлі, які розміщуються на Інтернет-ресурсах з доброю репутацією – як наприклад наш сайт «Мегамаклер».