Оренда, купівля та продаж нерухомості в Луцьку

4 объявления
сортировка:   по типу по дате
Не можете найти подходящую недвижимость? Оставьте заявку риелторам Луцка

Купівля, продаж та оренда нерухомості в Луцьку

Луцьк - адміністративний центр Волинської області. Населяють місто більше двохсот тисяч осіб. Луцьк - місто з багатовіковою історією, одне з найдавніших в Україні. Численні пам'ятки (Луцький замок, Покровська церква, Святотроїцький собор, Монастир домініканців, Хрестовоздвиженська церква, Єзуїтський монастир) привертають увагу туристів з усього світу.

Найкращий варіант для проведення тут своєї відпустки - зняти квартиру в Луцьку. Оренда квартири набагато дешевше номера в готелі, тому більшість туристів віддають перевагу цьому варіанту. Ви можете орендувати квартири Луцька довгостроково або подобово, в залежності від терміну перебування в місті. Довгострокова оренда обійдеться вам набагато дешевше, ніж подобова.

Гарна екологія цього міста, чисті вулички, зелені парки приваблюють багатьох. Якщо ви хочете придбати квартиру або будинок в Луцьку, вивчіть безкоштовні оголошення розділу «Луцьк» на нашому сайті. Тут ви зможете підібрати для себе привабливий варіант за хорошою ціною. У розділі знайдуться і невеликі квартири економ-класу, і квартири поліпшеного планування в новобудовах. Врахуйте, що ціна на квартири залежить від її стану, району і навіть сезонності.

Якщо ж ви є жителем міста Луцьк, продаєте нерухомість в цьому місті, ви можете розмістити своє оголошення на сайті «Мегамаклер». Бажаючим здати квартири Луцька в оренду так само пропонуємо розмістити на нашому сайті своє оголошення. Потенційні квартиронаймачі в першу чергу підшукують житло в Інтернеті. Не забудьте докладно описати стан вашої квартири, її місцезнаходження та інші важливі нюанси. Обов'язково додайте фотографії вашої нерухомості, щоб залучити квартиронаймачів або покупців.

 
Поиск объявлений
 

Не можете найти подходящую недвижимость?

Оставьте заявку риелторам Луцка

 
Премиум-размещение - это размещение объявления в верхних результатах поиска сроком на 30 дней.
 
Стандартное размещение - это платное размещение объявлений на 30 дней, такие объявления добавляются на сайт в порядке очередности.