logo

Новобудови Луцька

быстрый поиск
 
комнат
цена квартиры
валюта
стадия строительства
цена за м.кв.
валюта
тип жилья
цена в сутки
валюта
цена в месяц
валюта
состояние дома
цена дома
валюта
площадь, соток
цена за сотку
валюта
тип объекта
цена в мес, за м.кв.
валюта
тип объекта
цена в мес, за м.кв.
валюта
1 объявление
сортировка:   по типу цене  по дате
697 $ за кв. м

Луцк, Арцеулова, 3б

Не можете найти подходящую недвижимость? Оставьте заявку риелторам Луцка Добавить заявку

Нові квартири Луцька – купівля нерухомості в новобудовах

Луцьк –приємне затишне місто, яке приваблює багатьох українців і навіть спонукає їх до переїзду. Якими б красивими не були історичні будівлі у центрі Волинянської «столиці», проте люди найчастіше шукають квартири у новобудовах Луцька. Пояснити таке прагнення нескладно, воно формується одразу декількома факторами. Перший з них – це певний стереотип, що усе нове завжди краще старого. Другий – дійсно обґрунтована думка, що у житлових будинках міста, яким вже виповнилося 20-30 років, або навіть більше, планування окремих квартир дуже далеко від ідеалу.

А от житло в Луцьких новобудовах відрізняється від старих будівель покращеним плануванням. Забудовники навіть діють на випередження – іноді вони пропонують майбутнім мешканцям самостійно вирішувати організацію внутрішнього простору у квартирі. Для цього ще на стадії проектування архітектори та конструктори наносять на креслення лише основні, несучі стіни. Таким чином у тільки-но зведеного ново строю можуть бути загалі відсутні тонкі стіни, які ще називають перегородками. Коли родина придбає квартиру в новобудові Луцька, її члени можуть самостійно вирішити, де буде розташована та чи інша перегородка. А дехто навіть вважає за краще залишити помешкання без зайвих стін, утворивши в ньому суцільний простір – так звану «студію».

Додатковою перевагою при купівлі житлової нерухомості в новобудові є можливість інвестування у будівництво. Інакше кажучи, майбутні мешканці вкладають кошти в квартири, яких ще навіть не існує, адже споруда на той момент знаходиться лише у процесі свого «народження». Така купівля квартири в Луцькій новобудові обійдеться значно дешевше, однак тут ще треба зважати на нестабільну економічну обстановку, яка є в країні. Деякі забудовники просо банкрутують через здороження матеріалів і послуг будівельників. Тож є ризик не дочекатися власного новосілля.