logo

Купити або продати будинок в Луцьку

быстрый поиск
 
комнат
цена квартиры
валюта
стадия строительства
цена за м.кв.
валюта
тип жилья
цена в сутки
валюта
цена в месяц
валюта
состояние дома
цена дома
валюта
площадь, соток
цена за сотку
валюта
тип объекта
цена в мес, за м.кв.
валюта
тип объекта
цена в мес, за м.кв.
валюта
1 объявление
сортировка:   по типу цене  по дате
Не можете найти подходящую недвижимость? Оставьте заявку риелторам Луцка Добавить заявку

Продати або купити будинок у Луцьку

Ще кілька років тому власна садиба вважалася досить незручним і некомфортним помешканням. У наше розвинуте сьогодення кожний господар може дозволити собі провести водопровід, встановити бойлер та опалювальний котел, підвести каналізацію, обладнати кухню газовою плитою замість печі, а всю домівку – сучасними електричними приладами. Тому мешканці найбільшого міста Волині, що вже втомилися від затісних стареньких квартир, прагнуть купити будинок у Луцьку. Як то кажуть – аби були гроші, а переобладнати будівлю під власні забаганки можна дуже швидко.

Проте ті, хто слідкують за тенденціями на ринку нерухомості, спостерігають і протилежний процес. В житті людей трапляється різне, хтось багатіє, а хтось і банкрутує. От у другому випадку утримувати садибу вже стає не просто важко, а й буквально неможливо. То куди податися? Найліпший варіант – це здійснити таку собі комбінацію: продати будинок у Луцьку і переїхати до квартири! Це ідеальний варіант, тому що приватне помешкання частіш за все коштує дорожче за житло у багатоквартирному будинку. Тож після переїзду можна отримати і житло (нехай трохи менше) і певну суму грошей, що покривають різницю в ціні.

Нажаль, про таку можливість відомо не лише чесним людям, але й усіляким махінаторам. Прикриваючись добрими намірами, вони можуть запропонувати мешканцям передмістя шикарну й недорогу квартиру чи не в самому центрі… лише от по підробленим документам! І що ж ошукані люди матимуть у підсумку? Ані даху над головою, ані грошей у кишені. Щоб вигідно продати будинок у Луцьку і не потрапити в халепу, треба спиратися лише на добру репутацію. По-перше, відшукати сайт з продажу нерухомості – як-от наш ресурс «Мегамаклер» і придивитися там на існуючі варіанти, прицінитися до тих, що підходять саме під ваші вимоги. Ну а по-друге, якщо ви зовсім не розумієтесь в операціях з нерухомістю, варто звернутися до професійних ріелторів.