Орендувати квартиру або будинок в Луцьку помісячно

2 объявления
сортировка:   по типу цене  по дате
Аренда 2 комнатной квартиры, люкс, Луцк, Теплая уютная квартира в Луцке посуточно. ЗАГС,СИЛЬПО,АВТОВОКЗАЛ!!!!
сдается помесячно, цена не указана

400 грн./сут.

Луцк, Теплая уютная квартира в Луцке посуточно. ЗАГС,СИЛЬПО,АВТОВОКЗАЛ!!!!

Аренда 1 комнатной квартиры, стандарт, Луцк, Черновола
сдается помесячно, цена не указана

330 грн./сут.

Луцк, Черновола

Не можете найти подходящую недвижимость? Оставьте заявку риелторам Луцка

Зняти квартиру або будинок у Луцьку помісячно

Луцьк – традиційно гостинне місто, то чи варто дивуватися, що гості з інших українських регіонів і навіть з-за кордону приїжджають сюди надовго? Мандрівники, що знають, як воно – мешкати десь далеко від півроку і більше, добре уявляють собі витрати на готель. Щоб не збанкрутувати, милуючись волинськими міськими краєвидами, варто орендувати квартиру у Луцьку помісячно. Готельний номер ніколи не перетвориться на тимчасову домівку – ну така вже людська натура. А от в затишній оселі чому б не залишитися якомога довше!

Звичайно, можна підібрати скромне невеличке житло, але для тих, хто хоче ще більше комфорту, існує кращий варіант – зняти у Луцьку будинок помісячно. Тільки уявіть: жодних сусідів поверхом вище, що турбують вас щосуботи вранці, аби забити цвяха чи гучніше послухати музику серед ночі. Декілька кімнат лише у вашому розпорядженні, а під віконцями дерева, кущики, купки садових квітів – хіба не рай на волинській землі?

Певна річ, помісячна оренда квартири в Луцьку – не тільки кращий, а й дорожчий варіант. До того ж, у приватному секторі може буди гірша інфраструктура, ніж у місті. Треба пам’ятати про віддаленість магазинів, медичних закладів – всіх тих цивільних об’єктів, без яких комфортне життя неможливе. Проте саме приватні будинки найчастіше обирають великі родини. Наприклад, декілька поколінь мешкало у квартирах в різний районах Луцька. Потім у молоді народилися дітлахи, а тим часом старенькі бабусі й дідусі стали слабші здоров’ям, то чому б не поєднати родинне коло, щоб усі мешкали під одним дахом, а найстарші і найменші отримували свою часточку турботи й любові? Тож міське житло можна здати і тимчасово перебратися у будинок, де членам великої родини не буде затісно!

 
Поиск объявлений
 

Не можете найти подходящую недвижимость?

Оставьте заявку риелторам Луцка

 
Премиум-размещение - это размещение объявления в верхних результатах поиска сроком на 30 дней.
 
Стандартное размещение - это платное размещение объявлений на 30 дней, такие объявления добавляются на сайт в порядке очередности.